Hamle Gazetesi

Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
BIST 1,112
DOLAR 7.56
EURO 8.96
ALTIN 473.93
reklam REKLAM

Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasına 52 okuldan 180 öğrenci katıldı

kategorisinde,11 Mar 2020 - 11:30 tarihinde yayınlandı
Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasına 52 okuldan 180 öğrenci katıldı

Niğde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, TAZOF ve Gençlik Merkezleri destekleriyle Niğde de 3. sü gerçekleştirilen Niğde Yarışıyor Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasına 52 okuldan 180 öğrenci katıldı.

Öğrencilerin haricinde danışman öğretmenlerin ve velilerinde yoğun ilgi gösterdiği, turnuva koordinatörlüğünü Abdullah Yücel’in yaptığı turnuva Hüdavent Hatun Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Derece giren öğrencilerimizin isimleri aşağıdaki gibidir.

Öğrenci ve öğretmenleri tebrik ederiz.

İlkokul Kategorisi

Equlibrio Oyunu

İl 1. Sude Ceylan

İl 2. Şeyma Mızrak

İl 3. Emir Saki Çelik

Pentago Oyunu

İl 1. Elif Su Taş

İl 2.Yiğit Enes Arpaz

İl 3. Buğra Büyükakkaş

Mangala Oyunu

İl 1. Asya Naz Aydoğan

İl 2. Sema Memiş

İl 3. Sıdıka Keser

Q Bitz Oyunu

İl 1. Yusuf Arda

İl 2. Onur Azar Karataş

İl 3. Damlanur Kara

Ortaokul Kategorisi

Kulami Oyunu

İl 1. Fatma Elif Göredebil

İl 2. Emirhan Eytemiş

İl 3. Mustafa Yüksel

Mangala Oyunu

İl 1. Nazım Yiğit Özkul

İl 2. Yusuf Ziya Işık

İl 3. Duru Akyürek

Reversi Oyunu

İl 1. Merve Gül Bostan

İl 2. Kazım Durukan

İl 3. Mehmet Sağlam

Pentago Oyunu

İl 1. Nail Talha Kaçmaz

İl 2. Hatem Soylu

İl 3. Hasan Yüksel

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz